Veel tooteid
Tooteid ei leitud

Tootevalik

Kajalood / plotter Lowrance HDS-10 PRO
Active Imaging™ 3-1 HD andur
Lisa võrdlusesse0

Kajalood / plotter Lowrance HDS-10 PRO

Kood:

ERIHINNAGA ESITLUSSEADE!

10'' ekraaniga Lowrance' lipulaev

Read moreShow less
2 662,50 € (KM-ga) 3 550,00 €

Video


0
0/5 - 0 hinnangut
Kirjeldus

Müüa uus kalaleidja Lowrance HDS-10 PRO (10 tollise ekraaniga). Tegemist on erihinnaga esitlusseadmega, mida saabus väga piiratud kogus! Garantii kehtib kuni 28.08.2025. Seadmel on eesti / inglise keelne menüü.

Lowrance lipulaev HDS PRO tuli välja sel hooajal ja on väga korralik elektroonikasüsteem, mis vaatab nii otse vee alla kui külgede peale. Samuti on tal peal tõhus FishReveal funktsioon, mis eristab kalad muudest veealustest objektidest.

HDS-10 PRO kajaloodil on väga kiire protsessor ja ta toetab tuliuut Active Imaging™ 3-1 HD andurit. See andur on komplektis ka kaasas. Võrreldes tavalise Active Imaging™ 3-1 anduriga näitab uus HD andur veealust pilti detailsemalt, sest toetab kõrgemat (kuni 1,2 MHz!) sagedust.

HDS-10 PRO on kõrge ekraani resolutsioon (1280 x 720 pikslit), kaks anduri pesa, kaks mälukaardi pesa ja kaks võrgupesa. HDS-10 PRO on uuenduslik ka selle poolest, et nüüd on olemas Lowrance'l ka 10 tolline ekraan, mida varasemate tippmudelite puhul ei olnud.

Seadet on lihtne seadistada ja paigaldada (vajadusel saab nõustada). Toetab ka uut Active Target 2 ehk live andurit (saab jälgida kogu veealust liikumist reaalajas).

Korralik abimees kalamehele!

Read moreShow less
Lisainfo
Tootehinnangud (0)

Jaga tootega seotud kogemust!


Lisa tootehinnang
Captcha

Video

Video vahetamiseks kliki pisipildil:

Vaata lisaks:

Konto

Veel tooteid
Tooteid ei leitud

Menüü