Veel tooteid
Tooteid ei leitud

Tootevalik

Kajalood / plotter Lowrance HDS-9 Live
Active Imaging 3-1 andur
Lisa võrdlusesse0

Kajalood / plotter Lowrance HDS-9 Live

Kood:

ERIHINNAGA SEADE!

9'' ekraaniga tippklassi kalaleidja. Kõrge resolutsiooniga / terava pildiga ekraan!

Read moreShow less
1 846,60 € (KM-ga) 2 638,00 €

Video


0
0/5 - 0 hinnangut
Kirjeldus

Müüa tuttuus kalaleidja Lowrance HDS-9 Live (9 tollise ekraaniga), mida saabus väga piiratud kogus! Garantii kehtib kuni 28.08.2025. Seadmel on eesti / inglise keelne menüü.

Lowrance HDS-9 Live on väga korralik elektroonikasüsteem, mis vaatab nii otse vee alla kui külgede peale. Samuti on tal peal tõhus FishReveal funktsioon, mis eristab kalad muudest veealustest objektidest.

HDS-9 Live kajaloodil on kõrge ekraani resolutsioon (1280 x 720 pikslit), mistõttu on objektid ekraanil teravamad. Võrreldes Elite FS mudeliga on tal kaks anduri pesa, kaks mälukaardi pesa ja kaks võrgupesa. Samuti laseb ta üheaegselt ekraanil kuvada efektiivset CHIRP sonarit (2D sonarivaates) ning SideScani ja Downscani (Elite FS mudel CHIRPI kasutamist samaaegselt SideScan & Downscan vaadetega ei võimalda, kuid võimaldab 83 khz / 200 khz sagedusi). Lisaks on tal kasutusel SolarMax HD screen, mis parandab ekraani vaatlemist päikesevalgusega.

Komplektis on ka tipptasemel Active Imaging™ 3-1 andur.

Seadet on lihtne seadistada ja paigaldada (vajadusel saab nõustada). Toetab ka Active Target ehk live andurit (saab jälgida kogu veealust liikumist reaalajas).

Korralik abimees kalamehele!

Read moreShow less
Lisainfo
Tootehinnangud (0)

Jaga tootega seotud kogemust!


Lisa tootehinnang
Captcha

Video

Video vahetamiseks kliki pisipildil:

Vaata lisaks:

Konto

Veel tooteid
Tooteid ei leitud

Menüü