Tootevalik

Viimati vaadatud

Putukatõrje BEN's Max

Putukatõrje BEN's Max

Uus

Mõjus putukatõrjevahend, kaitse kestab kuni 10h. 2018. aastast Ben's 100 Eestis enam ei müüda, uueks tooteks on Ben's Max.

Rohkem infot

6,90 €

- +

 
Kirjeldus

Ben's® Max peletab SÄÄSKI, PUUKE, KIHULASI, PARME, KIRPE, PÕDRAKÄRBSEID ja teisi putukaid kuni 10 tundi.

Ben's® Max sisaldab 50% toimeainet DEET (N,N-Diethyl-meta-toluamide).

Ben's® Max kaitseb ka erinevaid viirusnakkusi nagu malaaria, Lääne-Niiluse viirusnakkus, Lyme’i tõbi, EEE entsefaliit ja muid viirusnakkusi kandvate putukate eest.

Maht: 37 ml (sprei), pisikest pudelit on mugav kaasas kanda.

Toote kasutusjuhend:

Kasutamine. Pihusta väikestes kogustes katmata nahale ja / või rõivastele. Näopiirkonda kandmiseks pihusta vahendit kätele ja kanna vahend kätega näole.

Ohutusnõuded. Ära pihusta otse näole. Mitte määrida suu ja silmade piirkonda, lahtistele haavadele, kahjustatud nahale ja sügavatesse nahavoltidesse nagu kaenlaalused, küünarnuki- ja põlveõndlad. Peale kasutamist pese nahk ja/või rõivad vee ja seebiga puhtaks. Kokkupuutel võib kahjustada kunstmaterjalist ja plastikust tooteid. Ära kasuta alla 12 aastastel lastel.

Hoiustamine. Hoida jahedas ja kuivas lastele ning lemmikloomadele kättesaamatus kohas, eemal kuumusest või lahtisest tulest. Hoida eemal toiduainetest, joogist ja loomasöödast. Tühi taara hävitada koos olmejäätmetega.

Esmaabi. Silma sattumisel loputa silma voolava vee all 15 minutit ja pöördu arsti poole. Alla neelamisel pöördu arsti poole, ära kutsu esile oksendamist.

Ära lase ennast putukatel süüa, võta Ben's!

 
Tootehinnangud (0)

Jaga tootega seotud kogemust!


Lisa tootehinnang
Captcha
Võrdle 0