Tootevalik

Viimati vaadatud

Lucky John Mebaru 47 mm

Lucky John Mebaru 47 mm

Uus

Mebaru – uus peibutis, mis on valmistatud spetsiaalselt röövkalade püüdmiseks jäält ja paadist.

Rohkem infot

Limited special offer

4,80 €

5,60 €

- +

 
Kirjeldus

Lucky John Mebaru põiklandil on piisavalt kaalu, ta on väga efektiivne kalastamisel sügavates veekihtides, väikese vooluga veekogudes või triivivas paadis. Landi õige ja stabiilne mäng on kõikidel sügavustel ühesugune.

Püüa Mebaru'ga nagu teiste põiklantidega. Sõltuvalt kalade aktiivsusest, soovitame tõmmete vahel vähemalt üks sekund pausi pidada. Merabu pikk külmakindel polükarbonaadist saba tagab landi täpse ja häireteta liikumise mööda tema kaheksakujulist trajektoori. Pausi ajal naaseb lant lähtepunkti alati pea ees, mis meelitab veelgi röövkalu peibutist ründama.

Landi messingist seljauimes paikneb kolm ava. Sellest, millisessse avasse on tamiil kinnitatud, sõltub ka Mebaru mäng.

KINNITUSVIISID:

1. kinnitus asub keskmises avas. Selliselt on landi liikumine kõige avaram – röövkala peibutamise ala on kõige laiem, lant ujub keskpunktist võimalikult kaugele. Selliselt kinnitatuna tekitab ta vees kõige rohkem võnkeid ning muutub saaki otsivale kalale ka kaugelt märgatavaks. Soovitatakse kasutada püüdes suurtes sügavustes ning kohtades, kus puuduvad kännud ja veetaimed.

2. kinnitus asub esimeses avas. Landi liikumine muutub kohe agressiivsemaks ja pisut püstisemaks. Soovitatakse juhul, kui kala otsimine toimub metoodiliselt erinevaid veekihte läbi kammides.

3. kinnitus asub kolmandas avas. Selliselt kinnitatud landi mäng muutub märksa rahulikumaks ja liikumisala väiksemaks. Selline püügitehnika sobib hästi keset talve ning kalastamisel veekogudes, kus leidub rohkelt kändusid, oksi ja veetaimestikku.

Lucky John Merabu erilised „verised“ värvitoonid eristavad teda teistest laialt levinud põiklantide värvidest, saaki otsiv röövkala märkab seda kindlasti ja ründab kiirelt ja tulemuslikult. Merabu põiklant on varustatud kahe terava kvaliteetse Owner konksuga.

Lant on välja töötatud Jaapanis. Sobib ahvena, haugi, koha ja forelli püügiks.

47 mm pikkusega Lucky John Mebaru kaalub 8 g.

 
Lisainfo
TootjaLucky John Pro
Kaal8 g
Pikkus4,7 cm
 
Tootehinnangud (0)

Jaga tootega seotud kogemust!


Lisa tootehinnang
Captcha
PiltVärvitoonHindLisa ostukorvi
101 5,60 € 4,80 €
Lisa ostukorvi
105 5,60 € 4,80 €
Lisa ostukorvi
107 5,60 € 4,80 €
Lisa ostukorvi
201 5,60 € 4,80 €
Lisa ostukorvi
208 5,60 € 4,80 €
Lisa ostukorvi
305 5,60 € 4,80 €
Lisa ostukorvi

    Video

    Video vahetamiseks kliki pisipildil:

    Kuidas oleks nende toodetega?

    Võrdle 0