Veel tooteid
Tooteid ei leitud

Tootevalik

Üldtingimused

Käesolevad lepingutingimused kehtivad Big Fish OÜ (edaspidi Müüja) ja Tellija (edaspidi Ostja) vahel internetipoes aadressiga e-pood.kalaportaal.ee

Ostja tellitud kaupade ostu-müügi tellimuslepingud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Tellija poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt.

Poest ostmise miiniumsumma

Kalaportaali e-poe ostu miinumsumma on 10 EUR (KM-ga).

Ostujuhend ja tasumine

Kõik müügis olevad tooted on laos olemas (välja arvatud enamus Vision kaubamärgi tooted) - ei mingit ootamist. Kui kaup on tellitav, on tal alati juures vastav märge. Kui lao- või arvestusvea tõttu peaks siiski juhtuma, et kaupa pole laos, siis pakume kliendile samaväärset toodet või maksame raha koheselt tagasi, kuid mitte hiljemalt kui 4 tööpäeva jooksul.

Enne toote ostukorvi lisamist palun vaadake üle korralikult toote iseloomustus, nagu kaal, pikkus, värv jne. Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule "Ostukorv" ja sealt edasi „Kassasse“. Ostu vormistamisel on võimalik valida, kas vormistate ostu külalisena või koos kliendiks registreerumisega. Miks registreerida end kliendiks?

Tellimuse vormistamise lehel kontrollige, et paki kättesaamise aadress oleks õige. Seejärel saate valida kauba kättetoimetamise viisi ja makseviisi. Praegusel hetkel pakume järgnevaid maksevõimalusi:

Pangalinkide abil:

- Swedbank

- SEB pank

- LHV pank

- Coop pank

- Luminor pank

Kui Teie hoiuarve ei asu ülalmainitud pankades, siis on võimalik valida makseviisiks ka tavaline pangaülekanne.

Samuti on võimalik tasuda maksekaardiga ning PayPal'iga. Nende kahe puhul lisandub ostusummale makseviisi teenustasu: maksekaart 1,2% ostusummast ning PayPal 2,95% ostusummast.

Peale tellimuse kinnitamist saadetakse Ostja e-posti aadressile tellimuse kinnitus. Juhul, kui tellimuse kinnitus ei ole paari tunni jooksul peale tellimuse edastamist Ostja e-posti aadressile jõudnud, siis palume teavitada sellest Kalaportaali e-poe kliendituge.

Pangaülekandega maksmise puhul tuleb tellimuse kinnituse alusel kauba eest tasuda Big Fish OÜ arveldusarvele. Tasumise tähtaeg on 3 (kolm) päeva. Kui makse ei ole tähtajaks laekunud, on Müüjal õigus toode/tooted uuesti müüki panna.

Maksmisel tuleb kontrollida kõikide andmete õigsust ning selgitusse märkida tellimuse number. Kaup väljastatakse alles siis, kui kauba eest on tasutud 100%. Kui makse on laekunud, genereeritakse arve ja saadetakse Ostjale e-kiri, kus kinnitatakse makse laekumist. Sellest e-kirjast leiab ka arve allalaadimise juhised. Kauba paneme teele 1-4 päeva jooksul peale makse laekumist (tavaliselt läheb pakk teele kas samal või järgmisel päeval).

Tagastusõigus

"Raha tagasi" garantii:

Kui kaup mingil põhjusel ei sobi või ei vasta Teie ootustele, siis on Teil õigus see tagastada 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Toote tagastamiseks tuleb esitada taotlus e-maili aadressile info@kalaportaal.ee, kus on ära toodud järgmine info: tagastatav toode, tellimuse number ning arveldusarve kuhu raha tagasi kanda.

Teavitus tuleb saata 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis selliselt, et Kauba pakend ei ole kahjustunud. Kaasas peab olema kõik algselt komplekti kuulunu (sh sildid & lipikud). Tagastatavale kaubale peab olema lisatud ostuarve.

Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Tellija arveldusarvele 14 päeva jooksul alates kauba tagasi jõudmisest. Tagastamisega kaasnevad transpordikulud katab ostja (v.a. juhul, kui tagastamisele kuuluv toode on defektne).

Kalaportaali e-pood vahendab müüdavatele kaupadele tootja garantiid. Juhul kui on tegemist praaktootega, siis tuleb meid teavitada samuti 14 päeva jooksul ning praaktoode tagastada hiljemalt 30 päeva jooksul. Praaktoote postikulud tasub Kalaportaali e-pood.

Praaktoode läbib tootjapoolse ekspertiisi ja peale ekspertiisi teavitatakse Ostjat, kas toode asendatakse või teostatakse remont. Kui ekspertiishinnagust selgub, et toote defekt oli põhjustatud Ostja süül, kannab postikulud (sh Müüja ja tootja vahelised) ostja. Kui toode osutub peale ekspertiisi terveks, tuleb tasuda teenustasu 20 EUR.

Kui praaktoodet ei ole võimalik asendada või remontida, tasub Müüja praaktoote kulud Ostjale hiljemalt 14 päeva jooksul peale ekspertiishinnagu teavitamist.

Kalaportaali e-pood ei oma kontrolli tootja ekspertiisi ajalise perioodi üle, kuid aitab omaltpoolt kaasa sellele, et ekspertiisi aeg oleks võimalikult lühike. Praaktoote puhul palume alles hoida kõik pakendid.

Garantii alla ei kuulu:

- kuluva iseloomuga osad näiteks: landid, plastkarbid, monofillid, nöörid, konksud, trossid, raskused ning teised lisatarvikud, mille pakend on avatud.

- ekspluatatsioonist tingitud häired ja füüsilised vigastused, mis on tekkinud tahtmatu või tahtliku füüsilise vigastuse tagajärjel või kauba sisemusse sattunud kõrvaliste esemete, vedelike, putukate, üleliigse tolmu jne. poolt.

- ekspluatatsioonist tingitud häired ja füüsilised vigastused, mis on tingitud mittekorras olevate lisatarvikute tagajärjel ning kasutaja korrektse kasutamise osavuse puudus.

- ekspluatatsioonist tingitud häired, mis on põhjustatud seadmete väärast kasutamisest, kasutamisjuhendi nõuete eiramine (näiteks toote kasutamine tavapärasest erinevates keskkonnatingimustes).

- ekspluatatsioonist tingitud häired ja füüsilised vigastused, mis on põhjustatud mitte originaalosade või ebasobivate tarvikute kasutamisest.

Privaatsus ja andmekaitse

Ostmine meie lehel on turvaline. Müüme originaaltooteid, mis on pärit Euroopa maaletoojate ladudest.

Kliendi andmete privaatsus ja turvalisus on meile väga olulised. Kogume ja kasutame üksnes andmeid, mis on vajalikud meie klientide poolt esitatud tellimuste täitmiseks. Me ei edasta Teie andmeid ühelegi kolmandale osapoolele, välja arvatud juhul, kui see on vajalik meie teenuste osutamiseks või kui seadus selleks kohustab. Teil on õigus nõuda oma andmete kustutamist Kalaportaali e-poe andmebaasist. Lisainfo privaatsuse, turvalisuse ja küpsiste kohta.

Müüja õigused ja kohustused

Müüja jätab endale õiguse teha muudatusi hinnakirjas sellest klienti teavitamata.

Müüja ei vastuta mistahes Müüjast mitte olenevate tehniliste probleemide tõttu (e-poe kasutamise tõrked) Ostjale tekkiva võimaliku kahju eest (nagu hilisem toodete kättesaamine, hilinenud tellimuse kinnitus jne).

Kalaportaali e-poe lepingutingimustes ja ostu-müügi tellimuslepingutes on arvestatud Eesti Vabariigi seadusandlust. Kõik erimeelsused püütakse lahendada kliendi huve silmas pidades läbirääkimiste teel, et leida parim võimalik lahendus või äärmisel juhul kohtus.

Meeldivaid oste Kalaportaali e-poes!

Konto

Veel tooteid
Tooteid ei leitud

Menüü