Veel tooteid
Tooteid ei leitud

Tootevalik

Ridvad

Spinningu ridvad

Kalaportaali e-poes on müügil spinninguridvad meriforelli, haugi, jõeforelli ja ahvena püügiks. Viimased kaks kuuluvad ultralight (UL) klassi. Millist ritva valida? Kindlasti peab uurima ridva testi, ehk seda, millise kaaluga lante on sobiv selle ridvaga visata. Oluline on ka ridva pikkus. Mida pikemaid viskeid sooritame, seda pikem peaks olema ka ritv. Samas peab olema mugav ridvaga püüda, sest liiga pika ridvaga on paadis ja või kaldavõsas ebamugav toimetada. Arvestage ka rulli suurusega, sest ritv ja rull võiksid olla tasakaalus, nii ei väsi käsi ära ja on mugavam heiteid teha.

Kalaportaali e-poe sortimendis on Daiwa, Okuma ja teiste tootjate ridvad. Kuna oleme Daiwa-Cormoran'i ametlik koostööpartner, on saadaval väga hea hinnaga Daiwa ridvad. Kui Teil on huvi mõne Daiwa ridva vastu, mis on hetkel poe valikust puudu, siis palun külastage Daiwa päringulehte, et saaksime Teile saata hinnapakkumise.

Read more
 • Meriforelli ridvad

  Meriforelli ridvad

  Meriforell ehk merikas on väga ettevaatlik kala ning tema landi otsa saamine on võimas elamus. Kalaportaali e-pood pakub spetsiaalseid meriforelli püügiks loodud ritvasid, millega saab teha pikki heiteid ja võidelda ka suure kalaga. Kõik ridvad on valmistatud tunnustatud tootjate poolt.

 • Ahvena ridvad

  Ahvena ridvad

 • Haugi ridvad

  Haugi ridvad

 • Jõeforelli ridvad

  Jõeforelli ridvad

 • Jigiridvad

  Jigiridvad

  Lähed ahvenat või koha jigitama? Vaata enne üle Kalaportaali jigiritvade valik.

 • Multirulli ridvad

  Multirulli ridvad

  Spetsiaaliselt multirulliga püügiks mõeldud ridvad. Ritvadel on sõrme toetamiseks "päästik" ning rõngaste paigutus on sobilik multirullile.

 • Tonka / Feeder ridvad

  Tonka / Feeder ridvad

Kiire filter
Kuvatakse 1–15 toodet (kokku 57)

Konto

Veel tooteid
Tooteid ei leitud

Menüü