Veel tooteid
Tulemusi ei leitud

Tootevalik

Kliendi andmete privaatsus ja turvalisus on meile väga olulised. Kogume ja kasutame üksnes andmeid, mis on vajalikud meie klientide poolt esitatud tellimuste täitmiseks. Me ei edasta Teie andmeid ühelegi kolmandale osapoolele, välja arvatud juhul, kui see on vajalik meie teenuste osutamiseks või kui seadus selleks kohustab. Teil on õigus nõuda oma andmete kustutamist Kalaportaali e-poe andmebaasist.

Kasutame küpsiseid, et parandada nii oma veebilehte kui ka Teie kasutajakogemust. Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab Teie arvutisse või nutiseadmesse, kui veebilehte külastate. Need teevad teie veebikogemuse lihtsamaks, sest salvestavad lehitsemisinfot.

Mis tüüpi küpsiseid kasutame?

Sessiooniküpsised

Sessiooniküpsiseid ehk ajutised küpsised - kasutatakse iga kord, kui meie veebilehte külastad ja need kustutatakse pärast veebilehitseja sulgemist. Ajutisi küpsiseid kasutatakse näiteks veebilehe keelevaliku meelde jätmiseks või otsifiltrite valikul. 

Püsivad küpsised

Püsivad küpsised jäävad kasutaja seadmesse alles ka pärast veebilehe sulgemist. Püsivatel küpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või isegi aastateks. Püsivaid küpsiseid kasutatakse näiteks kasutaja eelistuste meelde jätmiseks ning kasutajanime ja parooli salvestamiseks, et kasutaja ei peaks iga külastusega uuesti sisse logima.

Kolmandate osapoolte küpsised

Meie veebilehel kasutatakse kvaliteetsema sisu pakkumise, statistika kogumise ja reklaamide näitamise eesmärgil kolmandate osapoolte küpsiseid. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda küpsise tootja lehel.

Kolmandate osapoolte küpsised:

Facebooki küpsiste tingimustega saad tutvuda: https://www.facebook.com/policies/cookies/

Google’i küpsiste tingimustega saad tutvuda: https://www.google.com/policies/technologies/cookies/

Kasutame veebilehe liikluse analüüsimiseks Google Analytics programmi. Selle andmed aitavad meil aru saada lehe kasutajate käitumisest ning oma lehte paremaks teha. See tarkvara kasutab suurt hulka küpsiseid, et aidata meil teada saada, kas külastajad on ka varem veebilehel käinud. Kui Teie arvutis on sellised küpsised olemas, siis annab Teie veebilehitseja meile sellest teada; kui Teil neid veel ei ole, siis pakutakse neid Teie veebilehitsejale. Nii saame teada oma individuaalsete külastajate arvu ning selle, kui tihti nad meie lehte külastavad. Neid küpsiseid kasutatakse vaid statistilisel eesmärgil ning nende abil ei saa individuaalseid külastajaid identifitseerida.

Kui keeldute küpsistest, saate need veebilehitseja turvaseadete alt välja lülitada. Kuid kui te seda teete, võib juhtuda, et teatud teenuseid ja võimalusi ei saa kasutada. Samuti saate küpsised oma veebilehitsejast kustutada.

Me ei saada rämpsposti.

Kalaportaali e-pood on turvaline ostukeskkond. Kasutame tervikuna e-poodi läbivalt SSL (Secure Socket Layer) tehnoloogiat. SSL on hetkel eelistatuim meetod, mida kasutatakse maksetega seonduva ja muu tundliku teabe turvaliseks kasutamiseks internetis.

Konto

Veel tooteid
Tulemusi ei leitud

Menüü