Veel tooteid
Tooteid ei leitud

Tootevalik

Landid

Landid

Siit leiad peibutised, millega röövkalasid jahtida. Valikus on landid haugi, ahvena, jõeforelli, meriforelli, koha ja teiste kalade püügiks. Saadaval on vooblerid, plekklandid, pöörlevad, talilandid, leechid jt. Enamus lante on meie vetes testitud ja nad on tublisti kala toonud. Tootekataloogis on lante nii merepüügiks kui siseveekogude jaoks. Samuti on valik Eesti käsitöömeistrite toodangut ning landikomplekte. Kaup on e-poe laos olemas ja tellimused saab kiiresti teele panna.

Read more
 • Vooblerid

  Vooblerid

  Vooblerid ja pinnalandid tuntud brändidelt nagu Rapala, Storm, Savage Gear, Salmo jt. Sobivad haugi, jõeforelli, koha, ahvena ja teiste röövkalade püügiks.

 • Kummilandid

  Kummilandid

  Silikoon- ehk kummilandid on soodsa hinnaga peibutised. Viimastel aastatel on nende tootmises toimunud väike revolutsioon - pehmete lantide tase on oluliselt tõusnud ja lisandunud on uued tehnoloogiad. Tänapäevased silikoonlandid ehk jigid on ülirealistliku välimuse, viimistluse ja mänguga. Paljud on söödavad ja lõhnastatud. Lisandunud on ka uued kummilantide rakendamise viisid. Kalaportaali e-pood pakub suuremaid silikoonlante haugile ning veidi väiksemaid võdikuid ahvenale ja kohale.

 • Meriforell

  Meriforell

  Kes kord meriforelli landi otsa on saanud, ei unusta seda niipea. Merikas on jõuline ning visa kala ja temaga võitlus on kalamehele paras väljakutse. Meriforelli landid on pikliku kujuga plekklandid, meie vetes kasutatakse põhiliselt 15 - 25 g kaaluga lante. Külma vette sobivad aeglasema mängu ja sinakas-hõbedaste toonidega landid, soojemasse vette vilkama mängu ja kollaka / roheka tooniga landid. Väga külmas vees tasub proovida ka lillakaid toone. Kalaportaali e-poest leiad laia valiku merikalante, mis ettevaatlikele merepunastele kindlasti meeltmööda on.

 • Pöörlevad

  Pöörlevad

  Pöörlevad landid ei sarnane väliselt mitte millegi poolest saakkalaga, mida röövkalad ründavad. Sellegipoolest eelistavad nad tihti pöörlevat lanti kummilantidele või voobleritele. Ilmselt peitub vastus tugevas vibratsioonis, mille kala juba kaugelt ära tajub. Kuna pisem pöörlev lant tekitab nõrgemat vibratsiooni, avastavad kalad ta hiljem. Siit tekib ka vajadus kasutada suuremal veekogul suuremaid lante. Kalaportaali e-poest leiad valiku pöörlevaid lante maailma parimatelt tegijatelt: Panther Martin, Rooster Tail ja Mepps. See valik sobib suurepäraselt nii jõeforelli-, ahvena- kui haugipüügiks.

 • Jerk

  Jerk

  Jerk landid haugipüügiks

 • Plekklandid

  Plekklandid

  Plekklandid ehk võnkuvad landid sobivad kõikidesse veekogudesse. Madalas püüdmiseks on parim valik aeglaselt uppuvad landid, mis on laiad ja õhukesed. Kes püüab kiires vooluvees, vajab kitsaid ja raskeid plekklante - selliseid peibutisi on kerge ka täpselt soovitud kohta visata. Suurtes ja sügavates veekogudes suuri röövkalu jahtides toimivad kõige paremini rasked ja paksemad landid. Siit e-poest leiad plekklandid tuntud brändidelt nagu Kuusamo, Eppinger ja Blue Fox. Peamiselt on nad mõeldud haugipüügiks, kuid väiksem plekklant võib sobida väga hästi ka jõeforelli püügiks.

 • Pinnalandid

  Pinnalandid

  Pinnalantidega püük pakub palju põnevust ja närvikõdi. Tutvu Kalaportaali e-poe landivalikuga ja proovi pinnaltpüük oma käega järele.

 • Rohuvaba

  Rohuvaba

  Kui käes on südasuvi, vohab veekogudes taimestik. Veetaimestiku varjus on röövkaladel hea end peita ja saaki varitseda. Mida tihedam taimestik on, seda suurem on tõenäosus, et just seal peetakse jahti. Kahjuks tavaliste lantidega sellises kohas ei püüa, sest konksud on aina rohus ja maltsas kinni. Õnneks on olemas selliste tingimuste rohuvabad landid, mis nii lihtsalt taimestikku kinni ei jää. Rohuvabade lantidega on väga hea püüda ka pilliroo seest, sest tihti meeldib ka seal kiskjal end peita.

 • Käsitöö

  Käsitöö

  Käsitöö landid tuntud landimeistritelt, kus peibutised on valminud käteosavuse abil. Meistrimeeste kätetöösse on koondunud aastatepikkune kogemus ning armastus kalapüügi vastu. Käsitöö lante on pakkuda haugi, meriforelli ja jõeforelli püügiks.

 • Tsikaad & vibra landid

  Tsikaad & vibra landid

  Tiheda vibratsiooniga tsikaadlandid, ehk inglise keeles "blade baits". Viimasel ajal on nendest saanud Euroopas ülipopid peibutised, mis on landikarbis pea igal kõvemal ahvenaässal. Tsikaadlant on väga efektiivne, sest selle tugev vibratsioon ärritab ka passiivset kala. Lantidega saab püüda nii spinninguga lahtisest veest kui ka talvel jää pealt. Tsikaadlantidel on tavaliselt selja peal mitu auku, et kalamees saaks valida sobiva mängu ja püügisügavuse. Landid lendavad kaugele ka tuulega.

 • Leechid (spinningule)

  Leechid (spinningule)

 • Chatterbait landid

  Chatterbait landid

 • Landikomplektid

  Landikomplektid

  Landikomplektid - korraga ostes maksad vähem!

Kiire filter
Kuvatakse 1–15 toodet (kokku 235)

Konto

Veel tooteid
Tooteid ei leitud

Menüü