Tootevalik

Viimati vaadatud

Putukatõrje BEN's 100

Putukatõrje BEN's 100

Uus

NB! 2018. a vahetab Eestis Ben's 100 välja Ben's Max!

Rohkem infot

6,90 €

Läbi müüdud

 
Kirjeldus

NB! 2018. a vahetab Eestis Ben's 100 välja Ben's Max!

Ben's® 100 on suurima DEET sisaldusega sääsetõrjevahend, mis peletab SÄÄSKI, PUUKE, KIHULASI, PARME, KIRPE, PÕDRAKÄRBSEID ja teisi putukaid kuni 10 tundi.

Ben's 100® sisaldab 98% toimeainet DEET (N,N-Diethyl-meta-toluamide), mis on kõige tõhusam putukatõrjevahend. See spetsiaalselt USA sõjaväe jaoks välja töötatud tõrje on mõeldud kasutamiseks ekstreemtingimustes.

Efektiivse toime tõttu on Ben's 100® kulu võrreldes teiste putukatõrjevahenditega väga väike.

Ben's 100® kaitseb ka erinevaid viirusnakkusi nagu malaaria, Lääne-Niiluse viirusnakkus, Lyme’i tõbi, EEE entsefaliit ja muid viirusnakkusi kandvate putukate eest.

Maht: 35 ml

Toote kasutusjuhend:

Kasutamine. Pihusta väikestes kogustes katmata nahale ja / või rõivastele. Näopiirkonda kandmiseks pihusta vahendit kätele ja kanna vahend kätega näole.

Ohutusnõuded. Ära pihusta otse näole. Mitte määrida suu ja silmade piirkonda, lahtistele haavadele, kahjustatud nahale ja sügavatesse nahavoltidesse nagu kaenlaalused, küünarnuki- ja põlveõndlad. Peale kasutamist pese nahk ja/või rõivad vee ja seebiga puhtaks. Kokkupuutel võib kahjustada kunstmaterjalist ja plastikust tooteid. Ära kasuta alla 10 aastastel lastel.

Hoiustamine. Hoida jahedas ja kuivas lastele ning lemmikloomadele kättesaamatus kohas, eemal kuumusest või lahtisest tulest. Hoida eemal toiduainetest, joogist ja loomasöödast. Tühi taara hävitada koos olmejäätmetega.

Esmaabi. Silma sattumisel loputa silma voolava vee all 15 minutit ja pöördu arsti poole. Alla neelamisel pöördu arsti poole, ära kutsu esile oksendamist.

Ära lase ennast putukatel süüa, võta Ben's!

 
Tootehinnangud (0)

Jaga tootega seotud kogemust!


Lisa tootehinnang
Captcha

Video

Kuidas oleks nende toodetega?

Võrdle 0