Veel tooteid
Tulemusi ei leitud

Kõik tootehinnangud


Aug 28, 2018
5
(5/5
Savage Gear 4D Line Thru Trout
Selle landiga naljalt kalata ei jää. Mäng on super ja eriti hea veel on line thru süsteem. Kui kala võtab siis konks eemaldub landist ja ainult konks on kala suus. Mulle väga meeldib ja julgen soovitada. Aeglaselt uppuv mudel uppub tõesti aeglaselt,ehk seda saab kasutada väga madalas vees või siis sügisel/talvel kerida super aeglaselt ja teha pause sisse.
 

Aug 28, 2018
5
(5/5
Gunki Grubby Shad
Väga hästi toimiv kraam. Materjali tugevus neil lantidel väga hea,ei närita nii kiiresti lõhki ja väga ahvatleva mänguga. Red Ghost selges veel julm murdja. Soovitan neid lante kasutades trossi kasutada,kuna haugidele läheb samuti hästi peale. Soovitan soojalt!
 

Jul 20, 2018
5
(5/5
Headbanger Shad 11 cm
Toimiv lant.


 

Jul 5, 2018
5
(5/5
Booyah Pad Crasher konn
Kollane konn on mulle alati kala toonud. Soovitan igati.
 

Jun 15, 2018
5
(5/5
Rapala Weedless Shad
soovitan
 

May 28, 2018
5
(5/5
Quantum Exofil
Olen kasutanud nii peenema kui ka jämedama otsa Exofili. Pettuma pole pidanud, Exofil on alati kindla peale minek.
 

May 28, 2018
4
(4/5
Sufix NanoBraid
Kui ei raatsi kalleid 8-kiulisi nööre osta, siis Nanobraid oleks minu järgmine soovitus. Pealispinda ma siidiseks päris ei nimetaks, selle termini jätaks kallitele 8-kiulistele nööridele ning kulumiskindlus on kah pigem tavapärane, mitte suur, kuid kui just iga päev kalal ei käi ja/või kõvasti lante põhja ei jäta, pole ühe poolitäiega probleem kaks jäävaba perioodi välja vedada. Lihtsalt peale esimest hooaega tuleb nöör teisipidi peale kerida ning järgmisel kevadel alustad kui uue nööriga!
Kasutasin 0,1 jämedusega nööri ja hätta ei jätnud see mind ka juhuslike üle paari kiloste haugide puhul, poolestest ahvenatest ja pooleteisestest forellist rääkimata.
 

May 12, 2018
5
(5/5
Panther Martin Pro Guide Anywhere 6-pack
Tere! Kahjuks on seda praegu raske öelda. Arvatavasti sügise poole. Hetkel on võimalik osta Panther Martini lante eraldi.
 

May 11, 2018
5
(5/5
Gunki Grubby Shad
Mul läheb nende lantide kasutamisel kolmas hooaeg ja kogemused on head. Parima mulje on jätnud Hot Fire Tiger - Peipsil ja mujal pisut sogasemas vees ning Saaremaa üsna selge veega järves oli Orange Chart Belly tõeline murdja.
Lantidel on peenike saba, mis on aga vastupidavam kui tundub. Kui keegi peaks need ära napsama, siis on kala ikka otseselt saba ümber lõuad kokku löönud ja teises suunas minema ujunud. Nagu moodsale, peibutussöötasid ja -aroome kasutavale ajale kohane, on lantide seljas pilu, mis on mõeldud lõhnapastade jaoks. Mina neid kasutanud pole.
Suurema versiooni puhul olen kasutanud (Sepaonult, sest ta kasutab häid Eagle Claw konkse ja sobiv 10 g raskus) 4/0 suurusega jigipäid, ning väiksema puhul (Berkley' või Dragoni, sest lihtsalt meeldivad) 3 g ja 5 g päid, suurused Berkley järgi vastavalt 0 ja 1/0. Eagle Claw konksul on juba konksu ots kergelt tinapeast eemale, väiksematel jigipeadel keeran ise konksu juba säärest alates pisut tagasi, et konsu teravik ei vaataks otse kinnitusaasa poole - põhimõtteliselt tekitan klassikalise leechi konksu laadse olukorra.
 

May 10, 2018
5
(5/5
Panther Martin Pro Guide Anywhere 6-pack
Millal uuesti müüki tuleb?
 
Lehekülg: 121314151617181920

Konto

Veel tooteid
Tulemusi ei leitud

Menüü