Tootevalik

2

3

Mag Sealed

6

7

8

9

10

Kõik tootehinnangud


May 28, 2018
4
(4/5
Sufix NanoBraid
Kui ei raatsi kalleid 8-kiulisi nööre osta, siis Nanobraid oleks minu järgmine soovitus. Pealispinda ma siidiseks päris ei nimetaks, selle termini jätaks kallitele 8-kiulistele nööridele ning kulumiskindlus on kah pigem tavapärane, mitte suur, kuid kui just iga päev kalal ei käi ja/või kõvasti lante põhja ei jäta, pole ühe poolitäiega probleem kaks jäävaba perioodi välja vedada. Lihtsalt peale esimest hooaega tuleb nöör teisipidi peale kerida ning järgmisel kevadel alustad kui uue nööriga!
Kasutasin 0,1 jämedusega nööri ja hätta ei jätnud see mind ka juhuslike üle paari kiloste haugide puhul, poolestest ahvenatest ja pooleteisestest forellist rääkimata.
 

May 12, 2018
5
(5/5
Panther Martin Pro Guide Anywhere 6-pack
Tere! Kahjuks on seda praegu raske öelda. Arvatavasti sügise poole. Hetkel on võimalik osta Panther Martini lante eraldi.
 

May 11, 2018
5
(5/5
Gunki Grubby Shad
Mul läheb nende lantide kasutamisel kolmas hooaeg ja kogemused on head. Parima mulje on jätnud Hot Fire Tiger - Peipsil ja mujal pisut sogasemas vees ning Saaremaa üsna selge veega järves oli Orange Chart Belly tõeline murdja.
Lantidel on peenike saba, mis on aga vastupidavam kui tundub. Kui keegi peaks need ära napsama, siis on kala ikka otseselt saba ümber lõuad kokku löönud ja teises suunas minema ujunud. Nagu moodsale, peibutussöötasid ja -aroome kasutavale ajale kohane, on lantide seljas pilu, mis on mõeldud lõhnapastade jaoks. Mina neid kasutanud pole.
Suurema versiooni puhul olen kasutanud (Sepaonult, sest ta kasutab häid Eagle Claw konkse ja sobiv 10 g raskus) 4/0 suurusega jigipäid, ning väiksema puhul (Berkley' või Dragoni, sest lihtsalt meeldivad) 3 g ja 5 g päid, suurused Berkley järgi vastavalt 0 ja 1/0. Eagle Claw konksul on juba konksu ots kergelt tinapeast eemale, väiksematel jigipeadel keeran ise konksu juba säärest alates pisut tagasi, et konsu teravik ei vaataks otse kinnitusaasa poole - põhimõtteliselt tekitan klassikalise leechi konksu laadse olukorra.
 

May 10, 2018
5
(5/5
Panther Martin Pro Guide Anywhere 6-pack
Millal uuesti müüki tuleb?
 

May 8, 2018
3
(3/5
Shimano Catana FC
Merikapüügiks nagu eespool mainitud kindlasti ei sobi kuna püük kahlates ja oht, et rull vette satub suur. Nagu enamus Shimanotel muutub käik väga raskeks kui rull vett saab.
Muidu okei rull, lihtne hooldada.
 

May 8, 2018
2
(2/5
Shimano Nexave FC
Nüüdseks ühe hooaja püüdnud.
Niikaua on okei kui vett ei saa. Vett saades muutub käik väga raskeks, tuulutus puudub ja kuivab ca. 30min.

See muidugi enamus Shimano rullidega, ka uuemate ja kallimatega.
Miinuseks veel suur kaal.
Plussiks on lihtne hooldada.
 

May 8, 2018
5
(5/5
Daiwa Silver Creek Ultra Light Spin
Mõnus kerge ritv, mulle istub just selline jäigemapoolne jõekapüügiks.
Tipurõngad on väga peenikesed, soovitan mitte üle 0,10 nööri kasutada.
 

Apr 25, 2018
5
(5/5
Aapua (Sven Laaneti) käsitöölandid
Super landid. Lendavad hästi,mängivad hästi,ujuvad hästi ja püüavad väga hästi. Soovitan! ;)
 

Apr 20, 2018
Tross Rabass "Pro Series"
Review is pending moderation

Apr 19, 2018
Daiwa Ninja X
Review is pending moderation
Lehekülg: 123456789
Võrdle 0