Veel tooteid
Tulemusi ei leitud

Tootevalik

Lucky John Mebaru 47 mm
Lucky John Mebaru | värv 101 Lucky John Mebaru | värv 105 Lucky John Mebaru | värv 107 Lucky John Mebaru | värv 210 Lucky John Mebaru 47 mm Lucky John Mebaru 47 mm Lucky John Mebaru 47 mm Lucky John Mebaru 47 mm Lucky John Mebaru 47 mm Lucky John Mebaru 47 mm Lucky John Mebaru 47 mm Lucky John Mebaru 47 mm Lucky John Mebaru 47 mm

Lucky John Mebaru 47 mm

Kood:
LJME47-105

Mebaru – uus peibutis, mis on valmistatud spetsiaalselt röövkalade püüdmiseks jäält ja paadist.

Read moreShow less
6,08 € (KM-ga) 6,41 €
Värvitoon

Videod


0
0/5 - 0 hinnangut

Kirjeldus

Lucky John Mebaru põiklandil on piisavalt kaalu, ta on väga efektiivne kalastamisel sügavates veekihtides, väikese vooluga veekogudes või triivivas paadis. Landi õige ja stabiilne mäng on kõikidel sügavustel ühesugune. Kui kinnitada Mebaru kõhualuse kolmiku külge paar kärbsetõuku, muutub selle liikumine suurenenud takistuse tõttu veelgi intensiivsemaks ja atraktiivsemaks. Tulemus on see, et kalad hakkavad edaspidi tulema just nimel kõhualuse konksu otsa.

Püüa Mebaru'ga nagu teiste põiklantidega. Sõltuvalt kalade aktiivsusest, soovitame tõmmete vahel vähemalt üks sekund pausi pidada. Merabu pikk külmakindel polükarbonaadist saba tagab landi täpse ja häireteta liikumise mööda tema kaheksakujulist trajektoori. Pausi ajal naaseb lant lähtepunkti alati pea ees, mis meelitab veelgi röövkalu peibutist ründama.

Landi messingist seljauimes paikneb kolm ava. Sellest, millisessse avasse on tamiil kinnitatud, sõltub ka Mebaru mäng.

KINNITUSVIISID:

1. kinnitus asub keskmises avas. Selliselt on landi liikumine kõige avaram – röövkala peibutamise ala on kõige laiem, lant ujub keskpunktist võimalikult kaugele. Selliselt kinnitatuna tekitab ta vees kõige rohkem võnkeid ning muutub saaki otsivale kalale ka kaugelt märgatavaks. Soovitatakse kasutada püüdes suurtes sügavustes ning kohtades, kus puuduvad kännud ja veetaimed.

2. kinnitus asub esimeses avas. Landi liikumine muutub kohe agressiivsemaks ja pisut püstisemaks. Soovitatakse juhul, kui kala otsimine toimub metoodiliselt erinevaid veekihte läbi kammides.

3. kinnitus asub kolmandas avas. Selliselt kinnitatud landi mäng muutub märksa rahulikumaks ja liikumisala väiksemaks. Selline püügitehnika sobib hästi keset talve ning kalastamisel veekogudes, kus leidub rohkelt kändusid, oksi ja veetaimestikku.

Lucky John Merabu erilised „verised“ värvitoonid eristavad teda teistest laialt levinud põiklantide värvidest, saaki otsiv röövkala märkab seda kindlasti ja ründab kiirelt ja tulemuslikult. Merabu põiklant on varustatud kahe terava kvaliteetse Owner konksuga.

Lant on välja töötatud Jaapanis. Sobib ahvena, haugi, koha ja forelli püügiks.

47 mm pikkusega Lucky John Mebaru kaalub 8 g.

Read moreShow less
Lisainfo
LJME47-105

Toote andmed

Kaal
8 g
Pikkus
4,7 cm
Tootja
Lucky John Pro
Tootehinnangud (0)

Jaga tootega seotud kogemust!


Lisa tootehinnang
Captcha

Filtreeri kiiresti:

Värvitoon: 107 101 105 210
Pilt Värvitoon Saadavus Hind Lisa ostukorvi
101 Otsas 6,41 € 6,08 € -5%
Lisa ostukorvi
105 Tarne 1-3 p. 6,41 € 6,08 € -5%
Lisa ostukorvi
107 Tarne 1-3 p. 6,41 € 6,08 € -5%
Lisa ostukorvi
210 Tarne 1-3 p. 6,41 € 6,08 € -5%
Lisa ostukorvi

Video

Video vahetamiseks kliki pisipildil:

Vaata ka neid tooteid:

Konto

Veel tooteid
Tulemusi ei leitud

Menüü