Veel tooteid
Tulemusi ei leitud

Tootevalik

Williams Wabler
Williams Wabler Williams Wabler | värv ENVY Williams Wabler | värv CDIC Williams Wabler | värv SN Williams Wabler | värv HN Williams Wabler | värv WTML Williams Wabler | värv SHC Williams Wabler | värv EB Williams Wabler | värv FT Williams Wabler | värv GN Williams Wabler

Williams Wabler

Kood:
W60SHC-SHC

Legendaarne Williamsi plekklant, toodetud 100 aastat!

Read moreShow less
10,01 € (KM-ga)
Kaal
Värvitoon

Videod


0
0/5 - 0 hinnangut

Kirjeldus

Esimene lant, millest kõik alguse sai, on Williams Wabler. 1920. aastal alustasid vennad Buffalo tehases ametlikku, piiratud tootmist. Wabler oli nende esimene ja on siiani populaarseim & enimüüdud Williamsi lant.

Wabler on mitmekülgne lusiklant, mis töötab tänu oma kujule ja patenteeritud stabiliseerivale kõrgendusele hästi laias kiiruste vahemikus. Lant sobib nii trollimiseks kui loopimiseks.

Williams Wabler on efektiivne nii magedas kui soolases vees elavate kalade jaoks, sealhulgas haug, erinevad forellilised, lõhe ja paljud teised röövkalad.

Eestis on Wabler väga hea peibutis tuulehaugile!

Ligi sajandi vältel on Williamsi landid toonud megasaake nii algajale kui edasijõudnud kalamehele. Williamsi edu saladust võib seostada kahe asjaga:

1) patenteeritud seljauim.

Väike kõrgendus, mis asub landi keskosas, meenutab seljauime ja selle eesmärk on takistada lanti pöörlemist. Sellisel lahendusel on vees piisavalt takistust, et hoida lanti stabiilsena ning tänu sellele pendeldab lant edasi-tagasi. Seda funktsiooni peeti omal ajal nii originaalseks ja eriliseks, et Williamsile anti sellele USAs ja Kanadas patent. See on ka üks väheseid patente, mis kunagi välja antud lusiklandi jaoks.

2) kõik Williamsi landid on kaetud kas 24 karaadilise kulla või ehtsa hõbedaga.

Williamsi landid on valmistatud poleeritud messingist ja kaetud ehtsa hõbeda ja/või 24-karaadise kullaga. Seejärel kaetakse lant läbipaistva ja tugeva lakiga. Kõik see annab landile esmaklassilise kvaliteedi ja ülima vastupidavuse.

Mida nad 1920. aastal ei teadnud, on see, et väärismetalliga katmine on kalapüügil edu üks peamisi põhjuseid. Ehtne hõbe ja kuld on kõige paremini peegeldavad looduslikud metallid.

Mark Stiffel Williamsist räägib: hõbedane lant peegeldab valgust ka 10 -12 meetri sügavusel endiselt hästi, kui nikkel- ja kroompeibutised läigivad hallina juba 2 või 2,5 meetri sügavusel. 3 -4 meetri sügavusel on neil üldse väga vähe peegeldust. Lihtne – kala näeb kulla või hõbedaga kaetud peibutist paremini ja saagid on suuremad.

Miks on Williamsi landid nii erilised?

Esiteks kogu tootmine toimub Kanadas. Teiseks on absoluutselt kõik landid kaetud, kas ehtsa 24 karaadilise kulla või ehtsa hõbedaga ja ülivastupidava lakiga. Kulla ja hõbeda läige on midagi sellist, mida ei saavuta ühegi muu tehnikaga. Ei maksa jätta mainimata ka seda, et saad oma kalasõbrad kadedaks ajada, kui võtad karbist ehtsa kullatud landi.

Pikkused ja kaalud:

8,3 cm / 21,3 g ja 10,2 cm / 28 g

Read moreShow less
Lisainfo
W60SHC-SHC

Toote andmed

Kalaliik
Haug
Tuulehaug
Kaal
21 g
Pikkus
8 cm
Tootja
Williams
Tootehinnangud (0)

Jaga tootega seotud kogemust!


Lisa tootehinnang
Captcha

Filtreeri kiiresti:

Kaal: 21 g 28 g
Värvitoon: HN SHC SN CDIC ENVY WTML EB FT GN
Pilt Kaal Värvitoon Saadavus Hind Lisa ostukorvi
21 g HN Otsas 10,01 €
Lisa ostukorvi
21 g SHC Tarne 1-3 p. 10,01 €
Lisa ostukorvi
21 g SN Otsas 10,01 €
Lisa ostukorvi
21 g CDIC Tarne 1-3 p. 10,01 €
Lisa ostukorvi
21 g ENVY Tarne 1-3 p. 10,01 €
Lisa ostukorvi
21 g WTML Tarne 1-3 p. 10,01 €
Lisa ostukorvi
21 g EB Tarne 1-3 p. 10,01 €
Lisa ostukorvi
21 g FT Tarne 1-3 p. 10,01 €
Lisa ostukorvi
21 g GN Otsas 10,01 €
Lisa ostukorvi
28 g SN Tarne 1-3 p. 12,05 €
Lisa ostukorvi

Video

Video vahetamiseks kliki pisipildil:

Vaata ka neid tooteid:

Konto

Veel tooteid
Tulemusi ei leitud

Menüü